בית הספר לאומנויות רעות – חיפה

על הפרויקט:

אשכול פיס, אשר בו נמצא הסטודיו, נמצא בבי"ס לאומנויות רעות בחיפה. בשל הבעיות המבניות שהיו במבנה של אשכול פיס, נוצרה רטיבות ברצפה המקורית שהיתה בסטודיו. בעקבות זאת, פנו אלינו מבי"ס רעות לצורך פירוק, איטום והתקנת רצפה חדשה משל מג'יק פלור.

בעבודתנו, בצענו פירוק רצפה שהיתה, שמנו בטון לצורך מניעת חלחול מים מהמרפסת ומאזור הכניסה ועשינו איטום בכל השטח. לאחר מכן, התקנו רצפת מחול של מגי'ק פלור, דגם מקצועי -קלאסי, להבטחת עמידות לאורך זמן.

 

אודות הסטודיו:

בית הספר השש-שנתי "רעות לאמנויות", הינו בית ספר על-איזורי, יחודי להוראת אמנויות, היחיד בעיר חיפה והמוביל בסביבתה, והוא מיועד לתלמידים בעלי כישורים אמנותיים-יצירתיים. בחטיבת הביניים מגמות האמנויות הן: מוסיקה, מחול, תיאטרון ואמנות פלסטית.בחטיבה העליונה של בית הספר פועלות מגמות נוספות: עיצוב חזותי, צילום ועיצוב אופנה.

הסטודיו למחול נמצא בבנין אשכול פיס, בחט"ב רעות. בסטודיו מתנהלים שיעורי המגמה למחול בתחומים של מחול קלאסי ומודרני.

 

 

 

המלצות 

גלריית תמונות מהפרוייקט

קליק על התמונות להגדלה

​מיכל חסון ברדס - רכזת מגמת מחול - בי"ס רעות לאומנויות

 

אודות הממליצה

מיכל חסון ברדס מרכזת את מגמת המחול בבי"ס לאומנויות רעות ומורה לבלט קלאסי ומחול מודרני ורפרטואר. בנוסף, מיכל מנהלת את המרכז למצויינות במחול בחיפה, ומלמדת במסגרות מחול מקצועיות ברחבי הארץ.

 

המלצה

"אנחנו משתמשים ברצפת המחול של מג'יק פלור(דגם מקצועי - קלאסי)לשיעורי בלט קלאסי ומחול מודרני. התחושה בריקוד על הרצפה, גם כשאנחנו רוקדים באופן אינטנסיבי היא של חופשיות וקלילות. הרצפה נוחה מאוד לריקוד ומתאימה מאוד לרקדנים, בכל הפרמטרים – ישנה אלסטיות, יחד עם בלימת זעזועים, והרצפה נותנת הרגשה של בטחון. כמו כן, הרצפה בטיחותית עבורנו".

 

 

 ליאורה בינג - היידקר - תיכון ויצ"ו לאומנויות - תיכון רעות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^