ענבלט - כרמיאל

על הפרויקט

 

ענבל גולן, בעלת הסטודיו פנתה אלינו לפני כארבע שנים על מנת להתקין רצפה בסטודיו שלה בכרמיאל. היה לה חשוב שתותקן רצפת מחול שתתאים לסוגי המחול במקום, ולגילאי הרקדנים.

במקום הותקנה רצפת מחול מג'יק פלור דגם קלאסי  בולמת זעזועים לשמירה על בריאות הרקדניות בעלת מנגנון ייחודי לכושר ספיגה הדרגתי המשתנה בהתאם ללחץ המופעל עליה.  

 

 

 

 

 

אודות הממליצה:

 ענבל גולן בוגרת האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים בעלת תואר ראשון B.Dance. במחול. מורה מוסמכת לבלט קלאסי בשיטת VAGANOVA והאקדמיה המלכותית בלונדון R.A.D . לאחר שנים רבות של לימוד בלט פתחה ענבל את הסטודיו בכרמיאל.

 

המלצה:

 

על המוצרים: "הסטודיו נבנה בכרמיאל בסטנדרטים הכי גבוהים שקיימים בארץ, תוך הקפדה דקדקנית על כל הפרטים. ביניהם גובה הברים לגילאים השונים, אוורור נאות, בטיחות מוחלטת עם מראות בלתי שבירות אקוסטיקה שהותאמה במיוחד לחלל ולאור ההקפדה הזאת ובדיקת אפשרויות רבות מצאנו כי קיימת רק אופציה אחת, ולאחר התייעצות עם נעם, מצאנו את הרצפה המתאימה לסטנדרטים אליהם שאפנו ליצור בסטודיו מבחינת בטיחות ואיכות וזוהי רצפת מחול דגם מקצועי של מג'יק פלור. אנחנו עובדים עם המוצרים של מג'יק פלור בסטודיו כבר ארבע שנים, ומאז ישנה ירידה בכמות וחומרת הפציעות של הרקדנים. הרצפה מתאימה לרקדנים ולכל העוסקים בספורט. יש לה בלימת זעזועים מצויינת. היא איכותית וחזקה ומצד שני גם מאוד אלסטית. זוהי פשוט חויה לרקוד על רצפה כזאת. בכל פעם שקופצים, הרצפה קופצת איתנו ביחד ויש הרגשה של קלילות וריחוף, ואין כאבי גב בנחיתה מהקפיצות. ממליצה מאוד!!"

על הצוות ותהליך העבודה: "הצוות היה מקצועי מאוד. העבודה היתה נקייה לאורך כל תהליך בניית הרצפה. הם הגיעו בזמן, עבדו בזריזות ובמקצועיות והסבירו על התהליך שמתבצע. היה תענוג גדול לראות איך הצוות של מג'יק פלור עובד, זה הזכיר לי את הסטנדרטים בח"ול".

 

 

 

 

אודות הסטודיו

 

 ענבלט הוא בית ספר לבלט קלאסי וסגנונות המחול. התוכנית מתבססת על התאמת חומרי הלימוד לקבוצות הגיל השונות ומפתחת את הכישרון האישי לחשיבה אומנותית ואת היכולת לעמוד על במה מול קהל. בסטודיו קיים מגוון סגנונות מחול: בלט קלאסי, מחול מודרני וג׳אז. הבלט הקלאסי מהווה בסיס חזק לרקדנים ולכן יש דגש בסטודיו על הבלט הקלאסי.

הסטודיו מקצועי, חדיש ומרווח בגודל 150 מטרים מאובזר ומותאם במיוחד עבור לימוד מחול ובלט בפרט.


 

קישור לאתר הסטודיו: http://www.in-ballet.com/

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^