סטודיו תנועות - חיפה

על הפרויקט

 

 בשנת 2017 פנתה אלינו פנינית אתרוג, בעלת סטודיו תנועות בחיפה, על מנת שנתקין רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור, בסטודיו. כאשר הגענו למקום, פרקנו את הרצפה שהיתה קיימת, ובמקומה התקנו כ- 100 מ"ר רצפה במרחב שקיים.

 

 

 

 

 

אודות הממליצה

 פנינית אתרוג היא מורה לבלט מזה כ-32 שנים. היא עצמאית ובשנת 1987 הקימה את סטודיו תנועות בחיפה.

 המלצה:

 

על המוצרים:" סטודיו תנועות כולל 2 אולמות מחול בגודל 100 מ"ר, ובו מלמדים בעיקר בלט קלאסי ומחול מודרני. בקיץ 2017 פניתי למג'יק פלור (לנועם) על מנת להתקין רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור בסטודיו. במקום הרצפה שהיתה לנו. הרצפה הקודמת נבנתה בצורה רשלנית והיו תזוזות של הפלטות. מאז שאנו רוקדים על רצפת מג'יק פלור התחושה הרבה יותר טובה – יש בסיס טוב ויציב הרבה יותר ממה שהיה. אחיזת הרצפה טובה, וישנה בלימת זעזועים משופרת. כמו כן, בעת הקפיצות, התמיכה רבה יותר ממה שהיה לנו. הרצפה מתאפיינת גם באלסטיות, והיא בטיחותית. אני שמחה שפניתי למג'יק פלור וכעת אנו רוקדים על רצפה טובה הרבה יותר."

 

על הצוות ותהליך העבודה: "הצוות היה נעים וידידותי. זהו צוות מקצועי ביותר. התרשמתי מהיסודיות, ירידה לפרטים, קפדנות. ביצוע מושלם!!

 

המלצה של פנינית אתרוג מתוך הפייסבוק:

 תודה רבה נועם יקר וכל צוות . אתה יודע כמה התהפכה לי הבטן בהתלבטות להחליף רצפה אחרי 4 שנים בסך הכל, אבל אני מאושרת מאושרת מההחלטה שלקחתי. החזרתם לי את האהבה לסטודיו שלי, התלמידים וצוות המורים מרוצים מאוד. כיף גדול.היה מדהים לראות את המקצוענות שלכם בבניית הרצפה. אין כמוכם. ממליצה לכל עמיתיי למקצוע... לכו על זה. שנה טובה 💜

 

אודות הסטודיו

סטודיו תנועות הוקם בחיפה, ע"י פנינית אתרוג, בשנת 1987.

זהו בית ספר, בו נחשף התלמיד, לעולם המחול והתנועה האומנותית על היבטיה השונים.

בסטודיו מושם דגש על טיפוח התלמיד בהתייחסות לצרכיו כיחיד ולהיותו חלק מקבוצה.

בסטודיו מושם דגש על לימוד טכניקת הבלט הקלאסי והמחול המודרני והיצירתי ובפיתוח היצירתיות ויכולת ההבעה של התלמיד.

בסטודיו, צוות מורים מיומן, מקצועי ועתיר ניסיון. כל צוות המורים הם בוגרי מוסדות אקדמיים בהוראת מחול בארץ או בחו"ל.

תלמידי הסטודיו משתלבים כתלמידים מובילים בבתי הספר לאומנויות בעיר (ויצ"ו, רעות) וברחבי הארץ (תלמה ילין, האקדמיה למחול בירושלים).

בוגרים רבים של הסטודיו המשיכו דרכם בעולם המחול, כרקדנים מקצועיים בארץ ובחו"ל, כמורים למחול ולתנועה וכמטפלים במחול.

בסטודיו תשתית פיסית בסטנדרטיים מקצועיים גבוהים: 2 אולמות מחול גדולים, חדר הלבשה, רצפת עץ, מראות, ברים, פסנתר, מערכת סאונד ומזגנים.


 

קישור לאתר הסטודיו: 

 https://www.tnuot.co.il/

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^