סטודיו בי - רמת אביב

על הפרויקט

 

 בשנת 2016, פנו אלינו שירלי וציפי מסטודיו בי על מנת שנצייד את מרחב הסטודיו בסניף החדש של סטודיו בי אשר פתחו ברמת אביב.

במקום ישנם שלושה סטודיואים למחול, ובכולם הותקנה רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור, וכן הותקן בר קבוע כפול מעץ בוק ומראת סטודיו קבועה (בשיטת ההתקנה הבטוחה).

 

 

 

 

אודות הממליצה

 ציפי ארוך הינה המנהלת והבעלים של מרכזי סטודיו בי בתל אביב. לסטודיו ישנו מרכז ברחוב אבן גבירול בתל אביב, ולפני כשנה, ציפי פתחה סניף נוסף ברמת אביב.

 

המלצה:

 

על המוצרים: "אנחנו רוקדים על רצפת מג'יק פלור מזה כשנה. מאז שהתקנו את הרצפה, ישנה ירידה בפציעות, ורמת ההנאה מהרצפה גבוהה ובטוחה.  אנחנו מאוד מסופקים מרצפת מחול מג'יק פלור – ישנה תחושת ביטחון ברצפה, האלמנטים מושלמים, וחווית הריקוד וההתעמלות הינה ברמה גבוהה. הרוקדים והמתעמלים חשים תחושת בטחון שמאפשרת לרקוד ולהתעמל לפי הדמיון שלנו, ובעת הקפיצות ישנה תחושה של ריחוף והחזקה בטוחה. זוהי רצפה מקצועית ללא פשרות !! אין ספק כי רצפת מחול מג'יק פלור מתאימה מאוד לרקדנים, היא אלסטית, ומצד שני בולמת זעזועים כשצריך. גם הברים והמראות של מג'יק פלור הינם ברמה גבוהה ואיכותית ביותר."

 

על הצוות ותהליך העבודה: "הצוות של מג'יק פלור הוא מדהים!!! הם עמדו בזמנים, והעבודה היתה מקצועית ללא פשרות. היה תענוג לעבוד איתם!!! הטובים ביותר!!".

 

אודות הסטודיו

 

סטודיו B נוסד בשנת 1979 ומאז הינו אחד מהמוסדות המרכזיים והמובילים את תעשיית המחול והספורט בארץ.הסטודיו מתנהל בשיטה של שעורים פתוחים, המועברים על ידי צוות מורים מקצועי ומנוסה.המרכז מציע  מערכת שעורים עשירה ומגוונת, המאפשרת לכל אחד לבחור לעצמו את הסגנון, הרמה והמורה שמתאים לו.

לסטודיו מספר סניפים בתל אביב. במרכז ברמת אביב מתקיימים כל סוגי המחול והפיטנס – ג'אז, בלט, היפ הופ, זומבה, קיקבוקס, עיצוב, פילאטיס, דאנסהול, טוורקינג, מתיחות ועוד, כל זאת ברמה מקצועית עם מיטב המורים המובילים בארץ.

 

קישור לאתר הסטודיו: http://www.studiob.co.il/

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^