מתנ"ס עתלית, שלוחה של מרכז מיר"ב

על הפרויקט:

במרכז מיר"ב בנינו שלושה סטודיואים, ומאחר והיו מרוצים הם הזמינו גם התקנת סטודיו במתנ"ס עתלית.

שם בנינו רצפת מחול של מג'יק פלור דגם מקצועי - קלאסי, בר קבוע כפול מעץ בוק עם מחבר נסתר ובר נייד.

 

 

 

אודות הסטודיו:

האולפן למחול חוף הכרמל מקדם ומטפח את הרוקדים מצעדיהם הראשונים באווירה המיוחדת המאפיינת את המרכז הקהילתי חוף הכרמל, ומאפשר פעילות איכותית, מקצועית ומגוונת תוך שמירה על קשר חם, חינוכי ואישי. במטרה לאפשר לכולם את חווית ואהבת המחול, יכולים הרוקדים לבחור את הקצב, המינון והתחום האישי המועדף.

תחומי המחול הינם: בלט קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ, פלמנקו וברייקדאנס.

 

קישור לאתר: http://www.merav-hof-hacarmel.com/ViewPage.asp?pagesCatID=22342&siteName=merav

 

 

 

 

המלצות 

גלריית תמונות מהפרוייקט

קליק על התמונות להגדלה

​אודות הממליץ

רחמים הינו מנכ"ל מיר"ב – מרכז יצחק רבין. זהו מרכז קהילתי של המועצה האזורית חוף הכרמל, ויש לו שלוחות בעתלית, קיסריה ומרכז מיר"ב.

המלצה:

על המוצרים: "אנחנו משתמשים ברצפת מג'יק פלור מזה כ-5 שנים. לפני שהתקנו רצפה זו, השתמשנו רק ברצפת מחול על קורות, ואנו רואים כי ישנו הבדל משמעותי בין מה שהיה לנו ובין רצפת מג'יק פלור.

הרקדנים שמשתמשים ברצפה מדווחים לי כי הם מאוד מרוצים מן הרצפה, עד כי החלטנו להתקין רצפה זו במקומות נוספים במרכז. הרצפה מאוד עמידה, ולשמחתי, בכל השנים הללו לא היו כלל פציעות ופגיעות של הרקדנים.

ממה שאני שומע מן הרקדנים, רצפת מגי'ק פלור מתאימה מאוד לריקוד.

רכשנו גם ברים ומראות, ואנחנו מאוד מרוצים. המוצרים הם ברמה טובה מאוד ואיכותיים."

על הצוות: " תהליך העבודה עם הצוות היה ממש תענוג. הצוות מאוד נחמד, מקצועי, ורציני. הצוות עמד בהבטחתו הן מבחינתך טיב העבודה והן מבחינת לוחות הזמנים. זה מאוד נעים לעבוד מול צוות נחמד ולבסוף גם לקבל מוצר טוב".

 

 

 

​אודות הממליצה

נעמה ידלין-גינדס: נעמה היא רקדנית וסולנית לשעבר בלהקת הבלט הישראלי, וכיום מלמדת בלט ומנהלת את האולפן למחול במרכז מיר"ב בחוף הכרמל.

המלצה מקצועית:

"הרצפה של מג'יק פלור אינה מחליקה, היא נעימה ויש לה באונס. זוהי רצפה מאוד בטוחה מאחר ויש לה גמישות מסויימת שלא מעמיסה על העצמות בעת הקפיצות".

 

 

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^