מרכז סביונצר - נס ציונה​

על הפרויקט:

 

 

 

 

 

אודות הסטודיו:

סביונצר-מרכז חוגים ופנאי שייך לקריית התרבות נס ציונה. המרכז ממוקם בשכונת סביוני נצר אשר בנס ציונה והוא מציע מציע מגוון רחב של חוגים ופעילויות לכל הגילאים.

במרכז מתקיימת פעילות ענפה של חוגים של מחול ותנועה, הכוללים: ברייקדאנס, מחול מודרני, היפ הופ, ג'אז, מחול יצירתי ומחול לגיל הרך, התעמלות אומנותית ועוד.

 

קישור לאתר: קישור

 

 

המלצות 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

קליק על התמונות להגדלה

​אודות הממליץ

אלי לזר הוא כוריאוגרף ורקדן, בעל מוניטין בינלאומי ונסיון רחב בתחום המחול. בעבר  היה מנהל אמנותי של הג'ופרי אנסמבל  דאנסרס (Joffrey Ensemble Dancers) בניו יורק(1998- 2006), ייסד וניהל את השלוחה ג'ופרי סאוט בג'ורג'יה, וכן להקות בלט נוספות בארה"ב ובעולם כמו: בלט מונטגומרי- להקת בירת אלבמה (2012-2007).

 

הוא הוזמן מארה"ב לישראל על מנת להקים את להקת הבלט נס ציונה, ולאחר הקמתה היה מנהלה האומנותי. הלהקה עבדה והתאמנה על ריצפת מחול מג'יק פלור במרכז סביונצר.

 

המלצה

 

"רצפת מחול מג'יק פלור, דגם מקצוי קלאסי, היא רצפה מצויינת ובעלת איכות גבוהה ביותר. עבדתי עם להקת הבלט נס ציונה על רצפה זו, במרכז סביונצר במשך שנה וחצי, ובכל תקופה זו, מעולם לא היו פציעות או תלונות מהרקדנים המקצועיים. העדר תלונות על כאבים בברכיים מעידים על בניה טובה ונכונה של הרצפה.  בנוסף, לרצפה זו ישנה יכולת מעולה לספיגת עוצמת הגוף, והדבר בולט בעיקר בנחיתות מקפיצות. כמו כן, ריצפת מג'יק פלור מתאימה למגוון רחב של סגנונות ריקוד."

 

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^