מרכז מיר"ב - חוף הכרמל

על הפרויקט:

רחמים כהן, מנכ"ל מרכז מיר"ב, פנה אלינו לפני כחמש שנים על מנת שנתקין עבורם רצפת מחול דגם מג'יק פלור מקצועית באחד הסטודיואים שבמרכז. לאחר תקופה מסוימת, היה צורך בהתקנת רצפות מחול בסטודיואים נוספים במרכז, ורחמים פנה אלינו שוב. לאורך השנים בנינו וציידנו עבורם ארבעה סטודיואים במרכז, וסטודיו נוסף בשלוחה בעתלית, כאשר הסטודיו האחרון הותקן בחודש יולי 2017.

 

אודות מרכז מיר"ב:

 

מיר"במרכז קהילתי חוף הכרמל על שם יצחק רבין, לב החיים הקהילתיים בחוף הכרמל. המרכז מהווה מנוף לפיתוח וטיפוח איכות החיים האישיים והקהילתיים בתחומי החברה, התרבות, החינוך החברתי והספורט.

 המרכז הקהילתי מיר"ב, שייך למועצה האזורית חוף הכרמל ופועל באמצעות מחלקות מקצועיות בתחומי תרבות, ספורט וקהילה. כל מחלקה אחראית על תכנון ניהול וביצוע מקצועי ואיכותי של מערך הפעילויות לשעות הפנאי בתחומה. למיר"ב שלוחות בעתלית ובקיסריה . מיר"ב מהווה בית לפעילויות שונות של מחלקות המועצה ולשיתופי פעולה עם גורמים רבים למען קהילת חוף הכרמל.

ובין תחומי הפעילויות ישנם מספר סטודיואים למחול בסגנונות שונים.

קישור לאתר: http://www.merav-hof-hacarmel.com

 

 

 

 

המלצות 

​גלריית תמונות מהפרויקטים:

קליק על התמונות להגדלה

​אודות הממליץ

רחמים כהן הנו מנכ"ל מיר"ב – מרכז יצחק רבין. זהו מרכז קהילתי של המועצה האזורית חוף הכרמל, ויש לו שלוחות בעתלית, קיסריה ומרכז מיר"ב.

המלצה:

על המוצרים: "אנחנו משתמשים ברצפת מג'יק פלור מזה כ-5 שנים. לפני שהתקנו רצפה זו, השתמשנו רק ברצפת מחול על קורות, ואנו רואים כי ישנו הבדל משמעותי בין מה שהיה לנו ובין רצפת מג'יק פלור.

הרקדנים שמשתמשים ברצפה מדווחים לי כי הם מאוד מרוצים מן הרצפה, עד כי החלטנו להתקין רצפה זו במקומות נוספים במרכז. הרצפה מאוד עמידה, ולשמחתי, בכל השנים הללו לא היו כלל פציעות ופגיעות של הרקדנים.

ממה שאני שומע מן הרקדנים, רצפת מגי'ק פלור מתאימה מאוד לריקוד.

רכשנו גם ברים ומראות, ואנחנו מאוד מרוצים. המוצרים הם ברמה טובה מאוד ואיכותיים."

על הצוות: " תהליך העבודה עם הצוות היה ממש תענוג. הצוות מאוד נחמד, מקצועי, ורציני. הצוות עמד בהבטחתו הן מבחינתך טיב העבודה והן מבחינת לוחות הזמנים. זה מאוד נעים לעבוד מול צוות נחמד ולבסוף גם לקבל מוצר טוב".

 

 

 

​אודות הממליצה

נעמה ידלין-גינדס: נעמה היא רקדנית וסולנית לשעבר בלהקת הבלט הישראלי, וכיום מלמדת בלט ומנהלת את האולפן למחול במרכז מיר"ב בחוף הכרמל.

המלצה מקצועית:

"הרצפה של מג'יק פלור אינה מחליקה, היא נעימה ויש לה באונס. זוהי רצפה מאוד בטוחה מאחר ויש לה גמישות מסויימת שלא מעמיסה על העצמות בעת הקפיצות".

 

 

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^