מרכז למחול ADC - כפר סבא

על הפרויקט:

אין תיאור

 

אודות הסטודיו:

המרכז למחול ארט דאנס קלאב הוקם בשנת 2006 כבית ספר ללימוד אומנויות המחול. תכנית הלימודים במרכז למחול מאפשרת למידה והתפתחות בדרך של הטמעת ערכים וחשיפה לתרבות ואומנות, והתלמידים נחשפים ומקבלים מידע על תולדות המחול, הכוריאוגרפים והיוצרים הבולטים בתחום מהעבר ובהווה, ולומדים להכיר את השפות והטכניקות השונות. 

המקצועות הנלמדים במסגרת תכנית הלימודים: בלט קלאסי, מחול יצירתי, מחול מודרני, קונטקט אימפרוביזציה, ג'אז, היפ-הופ, אומנויות הקרקס, בריקדאנס, פלמנקו, שיעורי מבוגרים ועוד.

מסלולי הלימוד:  המרכז למחול הינו בית לרקדנים בכל הגילאים המאפשר חוויה לימודית מהנה ומקצועית במסלול המתאים לגיל הרקדן, רמתו ושאיפתו

פעילויות וסדנאות: רקדני המרכז למחול נהנים במהלך השנה מהופעות, תחרויות, סדנאות, פעילויות גיבוש, השתתפות בהפקות ענק ובתחרויות מחול. הרקדנים לומדים להכיר את עולם הבמה ומתנסים באופן קבוע במגוון סדנאות.

החזון של המרכז למחול הוא לטפח דור חדש של רקדנים מקצועיים שילמדו בקפידה ובהנאה את יסודות הריקוד וישאפו תמיד לדעת יותר.

 

קישור לאתר:http://art-dance-club.com

 

 

המלצות 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

קליק על התמונות להגדלה

​אודות הממליץ

יניב גיברט הינו מנהל ובעלים של מרכז למחול ADC בכפר סבא וסביון.

 

המלצה

אודות המוצרים: "אנחנו רוקדים ומלמדים על רצפת מחול מג'יק פלור מזה שנתיים. ומאז, ישנה ירידה בכמות וחומרת פציעות המחול. גם כאשר אנו רוקדים על הרצפה באופן מאומץ ואינטנסיבי, עדיין התחושה טובה ונעימה לגוף. תחושת הרצפה היא מדהימה, והרצפה מתאימה לרקדנים, בכל מיני אופנים – היא אלסטית ובולמת זעזועים, בטוחה, ועמידה לאורך זמן. אני ממליץ על מג'יק פלור לכל סטודיו שרוצה ושואף למצויינות!".

 

אודות הצוות:"העבודה עם הצוות של מג'יק פלור היתה מצויינת. הצוות הינו מקצועי ביותר ומנומס. הם עמדו בזמנים, עבדו באופן יעיל ביותר, ותיאום הציפיות ביננו היה מעולה. הם עשו עבודה מעולה בסטודיו!".

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^