הקונסרבטוריון למוסיקה ומחול - כפר סבא​

על הפרויקט

 

 בשנת 2014 פנו אלינו על מנת שנשקם רצפה שנפגעה מרטיבות באחד הסטודיואים אשר בקונסרבטוריון למוסיקה ומחול בכפר סבא. חלק מן הרצפה היתה תקינה, אולם חלק אחר שלה נפגע מרטיבות, מה שהצריך עבודה על תהליך של שיקום רצפה. צוות מג'יק פלור הגיע למקום, פרק ופינה את החלק הפגום ברצפה, עשה עבודה של חיטוי מפטריה והשלים את הרצפה שהיתה קיימת, באופן שהסטודיו חזר לתפקד עם רצפה רציפה שאין בה פערים.

 

 

 

 

אודות הממליצה

 קארן סטוק, מנהלת תחום המחול בקונסרבטוריון, מורה לבלט קלאסי מזה 27 שנים.

 

 

המלצה:

 

על המוצרים: "במקום שיקמנו רצפה, אשר חלק ממנה נפגע מרטיבות.  והיה צריך לחבר חלק חדש לחלק ישן יותר מן הרצפה. החיבור בין החלקים הינו רציף ובלתי מורגש. הרצפה שוקמה היטב, כאשר הרוקדים עליה לא חשים בפערים בין שתי הרצפות, ולתחושתי, נעשתה עבודה מקצועית ומצויינת. אנחנו רוקדים על הרצפה המשוקמת מזה כ-4 שנים. במהלך השנים הללו, היתה ירידה בכמות הפציעות, וחויית הריקוד על הרצפה הינה של רצפה מקצועית ובטיחותית. לדעתי, הרצפה מתאימה מאוד למחול, היא מונעת זעזועים, מאפשרת תנועתיות טובה ומקצועית ביותר."

 

על הצוות ותהליך העבודה: " הצוות הינו מהימן ומקצועי ביותר, הם הגיעו בנאמנות לתקן היכן שהיה צריך, ועבדו ביסודיות וברמה גבוהה".

 

אודות הסטודיו

 

הקונסרבטוריון למוסיקה ולמחול אשר הוקם מיסודם של קרן המוסיקה כפר-סבא והקונסרבטוריון העירוני, מאגד תחתיו את כל הפעילות העירונית בתחומי המוסיקה והמחול, לילדים מגיל גני החובה ועד לסיום הלימודים בבתי ספר תיכוניים.

משכנו של הקונסרבטוריון הוא המבנה הצמוד לאודיטוריום העירוני בקרית ספיר, ומעניק תנאים פיזיים מעולים ללימודי מוסיקה ומחול, כולל תנאי אקוסטיקה, מרחבי לימוד ואולמות קונצרטים מן המתקדמים והמשוכללים בארץ.  

במקום מתקיימים חוגים למחול, לילדים ומבוגרים, בסגנונות מחול שונים: בלט קלאסי, מחול מודרני, ג'אז, פלמנקו ומחול יצירתי לקטנטנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^