הסטודיו של יעל - הוד השרון

על הפרויקט

 

יעל ונמרוד פנו אלינו ב-2016 על מנת שנתקין בסטודיו של יעל רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור, דגם קלאסי. במקום הותקנה רצפה, בתוספת מעכב בעירה, המגן על הרצפה בעת שריפה, ומגביר אף יותר את בטיחות הרצפה.

 

 

 

אודות הממליצה

 יעל נחשול מנהלת הסטודיו למחול בהוד השרון – "הסטודיו של יעל". בעלת נסיון של עשרים שנים בהוראת המחול. בעבר לימדה בבית דני, מתנ"ס אלפי מנשה, הגעתון ובמרכזי מחול נוספים.

 

המלצה:

 

על המוצרים:"אנו עובדים על רצפת מג'יק פלור מזה שנה, והיא משמשת למחול מודרני, בלט קלאסי, פוינט ותנועה לגיל הרך. אין ספק שזוהי רצפה מצוינת, בולמת זעזועים, קפיצית ומקצועית לחלוטין. הרצפה מקבלת את הגוף באופן מושלם, ותחושתה כמו טרמפולינה. מאז שאנו רוקדים עליה, ישנה ירידה בכאבי ברכיים אצל הרקדנים. הרצפה היא בטיחותית ועמידה, והיא מתאימה לרקדנים מקצועיים. "

 

על הצוות ותהליך העבודה: "המפגש עם הצוות היה נעים. הצוות היה מקצועי, עמד בזמנים, והיה נכון לשאלות וקשוב. תודה רבה לנועם ולצוות על המקצועיות ועל העבודה האיכותית ביותר."

 

אודות הסטודיו

 יעל נחשול אשר הנה מורה בעלת ותק של 20 שנים, הקימה את "הסטודיו של יעל" לפני כ-9 שנים. הסטודיו משרת את ילדות כפר סבא, הוד השרון, רעננה והמושבים בסביבה. בסטודיו מתקיימים שיעורי בלט קלאסי לילדות ונערות, מחול מודרני ושיעורי מחול לגיל הרך. העבודה בסטודיו מתבצעת באוירה נעימה ומפרגנת תוך דגש על מקצועיות. בשיעורי המחול מקבלים התלמידים כבר מגיל צעיר יסודות טכניקה מוצקים. כאשר מקנים לתלמידים יסודות אלו הם יכולים  בעתיד לפנות לכיווני מחול רבים נוספים.


 

קישור לאתר הסטודיו: 

 http://danceyael.coi.co.il

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^