הסטודיו של יעל - הוד השרון

על הפרויקט:

 

 

אודות הסטודיו:

יעל נחשול אשר הינה מורה בעלת ותק של 18 שנים, הקימה את "הסטודיו של יעל" לפני כ-7 שנים. הסטודיו משרת את ילדות כפר סבא, הוד השרון, רעננה והמושבים בסביבה. בסטודיו מתקיימים שיעורי בלט קלאסי לילדות ונערות, מחול מודרני ושיעורי מחול לגיל הרך. העבודה בסטודיו מתבצעת באוירה נעימה ומפרגנת תוך דגש על מקצועיות. בשיעורי המחול מקבלים התלמידים כבר מגיל צעיר יסודות טכניקה מוצקים. כאשר מקנים לתלמידים יסודות אלו הם יכולים  בעתיד לפנות לכיווני מחול רבים נוספים.

 

קישור לאתר: http://danceyael.coi.co.il

 

 

המלצות 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

קליק על התמונות להגדלה

​אודות הממליצה

יעל נחשון מנהלת הסטודיו למחול בהוד השרון – "הסטודיו של יעל". בעלת נסיון של עשרים שנים בהוראת המחול. בעבר לימדה בבית דני, מתנ"ס אלפי מנשה, הגעתון ובמרכזי מחול נוספים.

 

המלצה

אודות המוצרים: "רצפת מג'יק פלור הותקנה אצלנו בתחילת השנה. אנו עובדים על הרצפה מזה כחמישה חודשים, והיא משמשת למחול מודרני, בלט קלאסי, פוינט ותנועה לגיל הרך. אין ספק שזוהי רצפה מצוינת, בולמת זעזועים, קפיצית ומקצועית לחלוטין. הרצפה מקבלת את הגוף באופן מושלם, ותחושתה כמו טרמפולינה. מאז אנו רוקדים עליה, ישנה ירידה בכאבי ברכיים אצל הרקדנים. הרצפה היא בטיחותית ועמידה, והיא מתאימה לרקדנים מקצועיים. "

 

אודות הצוות:" המפגש עם הצוות היה נעים. הצוות היה מקצועי, עמד בזמנים, והיה נכון לשאלות וקשוב. תודה רבה לנועם ולצוות על המקצועיות ועל העבודה האיכותית ביותר."

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^