המרכז למחול מומנטום - קרית גת

על הפרויקט:

לריבי, בנינו סטודיו למחול ורצפת מחול של מג'יק פלור דגם מקצועי- קלאסי.

כמו כן, התקנו במקום מראה ב"התקנה בטוחה" ומאחר ובמקום בנויים קירות גבס, אי אפשר היה להתקין בר קבוע והם עובדים על ברים ניידים

 

אודות הסטודיו:

המרכז למחול מומנטום נמצא בקריית גת, ומונה יותר מ250 תלמידים למחול, החל מהגיל הרך ועד לבוגרים, הלומדים את מגוון סגנונות הריקוד: בלט קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ וקפוארה.

ריבי קומלוש היא המנהלת ומייסדת המרכז.

הסטודיו פועל זו השנה השישית, וכוול גם שיעורים של יוגה ופילאטיס.

 

קישור לאתר: http://momentumdc.co.il

 

 

המלצות 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

קליק על התמונות להגדלה

​אודות הממליצה

ריבי קומלוש, מורה למחול, מייסדת ומנהלת את המרכז למחול מוממנטום בקריית גת. ריבי היא בעלת נסיון רב בתחום המחול, ומלמדת מגיל רך ועד לבוגרים, הכנה לבלט, ומחול מודרני וג'אז.

 

המלצה

אודות המוצרים:" אנו עובדים על רצפת מג'יק פלור זו השנה השניה, ומאז ירדה כמות פציעות המחול של התלמידים. הרצפה נוחה מאוד לתנועה, בין אם רוקדים בה יחפים, עם נעלי בלט, או עם גרביים, והיא מאפשרת תנועה חלקה ונכונה. הרצפה שומרת על הגוף ומאפשרת יציבה נכונה ובריאה.

הרצפה משמשת למגוון סגנונות המחול והתנועה: בלט קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ, קפוארה, חוגים לגיל הרך ותינוקות, שיעורי נשים ובוגרים בכלל בתחום הפילאטיס ויוגה ועוד....

לדעתי, רצפת מג'יק פלור מתאימה לרקדנים ולכל מי שעוסק בתנועה, אפילו בתחום הגיל הרך. בזכות תחושת היציבות שהיא נותנת ברגע שעומדים עליה, וגם כאשר משתמשים בתנועות הכוללות קפיצות, עבודת רצפה ונפילות. כמו כן, הרצפה בולמת זעזועים והיא גמישה ואלסטית, ומאפשרת לבצע את כל התאגילים בביטחון.

בנוסף, רכשנו גם ברים ניידים, שהם מאוד קלים וניתנים להעברה פשוטה, אפילו ע"י תלמידים צעירים. נראה שאיכות המוצרים טובה, איכותית ומחזיקה לאורך זמן."

 

אודות הצוות: "הצוות מצא פתרונות מהירים ומקצועיים למרות קשיי שטח שהיו במקום בעת ההתקנה (שטח המתחם בו היה הסטודיו עדיין לא היה בנוי ומוכן). הצוות הגיע בזמן, והראה מקצועיות וזמינות לאורך כל זמן העבודה."

 

04-9077733 

בחזרה למעלה ^