המרחב  אימון בתנועה - תל אביב​

על הפרויקט

 

בסטודיו המרחב - אימון בתנועה, הותקנה בשנת 2015 רצפת מחול של מג'יק פלור דגם מקצועי קלאסי (כולל מעכב בעירה) עם ציפוי PVC מותאם למחול, וכן הותקנה מראת סטודיו קבועה בשיטת ההתקנה הבטוחה. 

 

 

 

 

אודות הממליצה

 

מירב היים 

הקימה את המרחב לאימון בתנועה, ומנהלת את המקום. 
בעלת רקע נרחב במחול, רקדה בלט קלאסי 15 שנים אצל מרים קופמן, זכתה במלגת קרן התרבות אמריקה-ישראל למחול ובמלגה מטעם American Academy of Ballet בניו יורק, בעלת תעודת Advanced 2 מטעם Royal Academy of Dance.

בנוסף, מירב הנה מדריכת פילאטיס.

 

המלצה:

 

על המוצרים:"אני מאוד מרוצה מהרצפה שהותקנה, הרצפה מתאימה לשיעורי תנועה מגוונים, ולא רק למחול. גם כאשר קופצים על הרצפה, וגם כאשר מתגלגלים עליה, הרצפה מצויינת. היא בולמת אבל בצורה מאוזנת שמאפשרת את המשכיות התנועה, ממליצה על רצפה זו בחום".

 

על הצוות ותהליך העבודה: "הצוות היה נהדר, למרות שההתקנה בוצעה בתקופת החגים, הם עמדו בלוחות הזמנים, שתפו פעולה, היו זמינים ויכולנו לפנות אליהם ליעוץ בפתרון בעיות."

 

אודות הסטודיו

 ״המרחב״ היא קודם כל קהילה של תלמידי תנועה. המיקוד הוא בעקרונות שתורמים לתנועה יעילה, קלה וזורמת, המשותפים לתחומי תנועה שונים – החל מריקוד לסוגיו, דרך פילאטיס ושיטות אחרות של תנועה מודעת ועד לאמנויות לחימה, אקרובטיקה וקרקסנות. המרכז מחפש דרכים ליצור אפשרויות תנועתיות רבות ככל האפשר לכל אדם, בכל מצב, ולהשתמש בהן בחכמה. במקום מלמדים מורים בעלי נסיון. המקום מבוסס על תהליך של לימוד, תוך כדי תנועה ובהמון הנאה.


 

קישור לאתר הסטודיו: http://hamerhav.co.il

 

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^