בי"ס למחול - מרכז קהילה - ערבה

על הפרויקט

 

 בשנת 2014 פנתה אלינו אורנה אסף מלכה, מנהלת בי"ס למחול במרכז קהילה ערבה על מנת שנתקין עבורם רצפת מחול באחד הסטודיואים במקום שעבר הצפה. וכן נצייד את הסטודיו בציוד למחול. לאחר ייבוש המקום, פרקנו והתקנו בסטודיו רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור , וכן התקנו בר קבוע מברזל ומראות קבועות בשיטת ההתקנה הבטוחה, פרי פיתוח מג'יק פלור. 

 

 

 

 

אודות הממליצה

 אורנה אסף מלכה, היא מייסדת ומנהלת ביה"ס למחול, מורה לבלט קלאסי ורפרטואר, בוגרת תואר ראשון בחינוך ומחול מטעם סמינר הקיבוצים ותואר שני באמנות המחול מטעם האקדמיה למחול בירושלים. מתגוררת בעין-יהב.

 

המלצה:

 

על המוצרים:

"רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור הותקנה אצלנו לפני כ-3 שנים. ואנחנו מאוד מרוצים. הרצפה גמישה מאוד, נעים לקפוץ עליה, נעים לבצע עליה נפילות ושאר פעולות פיזיות מאתגרות שדורשות רצפה "סופגת".

ישנו הבדל גדול בינה לבין הרצפות בשאר חללי העבודה בבי"ס שלי.בעיני, הרצפה מתאימה מאוד לרקדנים. כפי שתארתי, הגמישות שלה יוצאת דופן והרצפה נעימה ובטוחה לרקדנים.

כמו כן, רכשנו מוצרים נוספים לסטודיו: הברים הנם מאיכות מעולה, הם חזקים אסתטיים מאוד, מתאימים בעובי ובגובה. המראות מהימנות ואינן מעוותות. מוצרים מעולים!! כל שנותר לי לאחל לנועם יישר כח! איש מתוק ומוכשר ברמות! בהצלחה !!"

 

על הצוות ותהליך העבודה: "הצוות של מג'יק פלור מדהים! מקצועי ואנושי. תוך רגע נעשינו חברים. נועם וטל ושאר הצוות הגיעו אלינו לאחר הצפה עצומה של מים שמילאו את כל הסטודיו. הם לא התלוננו, למרות שנסעו את כל הדרך הארוכה עד הערבה והגיעו בלילה כדי לעבוד בשקט. הם פשוט לקחו מגבים וגרפו את המים וחיכו כמה שעות עד הייבוש והתקינו רצפה, ברים ומראות. הכל ברמת ביצוע מעולה!!"

אודות הסטודיו

 ביה"ס למחול ערבה נמצא בתוך מרכז קהילה ערבה. נוסד בשנת 1999. במקום מתקיימים לימודי מחול שונים כמו בלט קלאסי, מחול מודרני, ריקוד אפריקאי ועוד. לבי"ס מסלולי לימוד שונים, מגילאים צעירים ועד לבוגרים. ביה"ס מתווה קו אמנותי וחינוכי המושתת על משנתה המעמיקה ורחבת האופקים של כלת פרס ישראל, הגברת דבורה ברטונוב, אשר עיקריה מוצגים בספרה "מסע לעולם הריקוד". תפיסה זו באה לידי ביטוי בגישה החינוכית , בעשייה ובעיקר - בשיח המקצועי.

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^