בית ספר למחול - כפר ורדים

 

 

אודות הסטודיו:

 

 

בית הספר למחול כפר ורדים, ממוקם במרכז שיקום יד ביד, אשר נמצא בכפר ורדים. ביה"ס מנוהל על ידי רבקה נתן. במקום ישנם אולמות מרווחים ומאובזרים, רצפת מחול של מג'יק פלור דגם מקצועי קלאסי תקנית, ומראות. במקום ישנה הוראה מקצועית ומיומנת, מיטב המורים והפסנתרנים, ויחס אישי ומסור.

במקום מלמדים סגנונות מחול שונים: בלט קלאסי, מחול מודרני, היפהופ, ג'אז, קומפוזיציה, מחול לגיל הרך.

 

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות הפרויקט  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

אודות הממליצה:

ריבקה היא יוצרת, בימאית, כוריאוגרפית, ומורה לבלט. כיום היא המנהלת האומנותית של בי"ס למחול בכפר ורדים. בעבר, לימדה 20 שנים במועצת חוף הכרמל.

מורה לבלט, מוסמכת מטעם האקדמיה המלכותית למחול בלונדון. ובעלת תואר שני (מ"א) במחול ותיאטרון מטעם האקדמיה למחול ומוסיקה בירושלים ואוניברסיטת תל אביב.

 

המלצה:

 

אודות המוצרים: "ריצפת מג'יק פלור היא ריצפה ייחודית, בעלת פטנט מיוחד שתואם את הדרישות למפרט הטכני המקצועי התקני שמתבקש בעולם. כיף לעבוד על הריצפה! בדרך כלל, כשהולכים על ריצפה רגילה, או רצפה שיש בה רק פיויסי, התחושה איומה, וזה ממש כמו "לכסות על הבושה.." לעומת זאת, כשרוקדים על הריצפה המקצועית של מג'יק פלור, זה הבדל של שמיים וארץ, הריצפה נענית לגוף של הרוקדים, והיא מעניקה את הגמישות והספיגה הנדרשים בעת הריקוד. הדבר בולט בעיקר כאשר יש קפיצות ועבודה מאומצת, כאשר מרגישים את הריבאונד מהרצפה.

אין ספק שנועם יצר ריצפה שנותנת מענה לצרכים של הרקדן/ית, ורצפת מג'יק פלור נענית לגוף ועובדת נכון עם הגוף. תענוג לרקוד על הריצפה הזו, מה גם שהיא בטיחותית ועמידה לאורך זמן. אני ממליצה מאוד על רצפת מג'יק פלור!"

 

 

 

 

 

 

אודות הצוות: "המפגש עם הצוות היה מצוין. אני מרוצה מאוד מעמידתם בלוחות הזמנים, מרמת הגימור בעבודה, ומהיחס האנושי. היה כיף לעבוד עם נועם, הוא סבלני, נעים הליכות ומשרה אוירה נעימה, והיה עם מי לדבר. אני אשמח להמשיך לעבוד עם מג'יק פלור גם בעתיד".

04-9077733 

בחזרה למעלה ^