בי"ס "אמירים" - כפר ורדים​

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות הממליצה

 

ריבקה נתן, היא יוצרת, בימאית, כוריאוגרפית, ומורה לבלט. כרגע היא המנהלת האומנותית של בי"ס למחול בכפר ורדים.

בעבר, לימדה 20 שנים במועצת חוף הכרמל.

מורה לבלט, מוסמכת מטעם האקדמיה המלכותית למחול בלונדון. ובעלת תואר שני (מ"א) במחול ותיאטרון מטעם האקדמיה למחול ומוסיקה בירושלים ואוניברסיטת תל אביב.

 

המלצה:

על המוצרים:"ריצפת מג'יק פלור היא ריצפה ייחודית, בעלת פטנט מיוחד שתואם את הדרישות למפרט הטכני המקצועי התקני שמתבקש בעולם. כיף לעבוד על הריצפה! בדרך כלל, כשהולכים על ריצפה רגילה, או רצפה שיש בה רק פיויסי, התחושה איומה, וזה ממש כמו "לכסות על הבושה.." לעומת זאת, כשרוקדים על הריצפה המקצועית של מג'יק פלור, זה הבדל של שמיים וארץ, הריצפה נענית לגוף של הרוקדים, והיא מעניקה את הגמישות והספיגה הנדרשים בעת הריקוד. הדבר בולט בעיקר כאשר יש קפיצות ועבודה מאומצת, כאשר מרגישים את הריבאונד מהרצפה. אין ספק שנועם יצר ריצפה שנותנת מענה לצרכים של הרקדן/ית, ורצפת מג'יק פלור נענית לגוף ועובדת נכון עם הגוף. תענוג לרקוד על הריצפה הזו, מה גם שהיא בטיחותית ועמידה לאורך זמן. אני ממליצה מאוד על רצפת מג'יק פלור!"

על הצוות ותהליך העבודה:"המפגש עם הצוות היה מצוין. אני מרוצה מאוד מעמידתם בלוחות הזמנים, מרמת הגימור בעבודה, ומהיחס האנושי. היה כיף לעבוד עם נועם, הוא סבלני, נעים הליכות, משרה אוירה נעימה, והיה עם מי לדבר. אני אשמח להמשיך לעבוד עם מג'יק פלור גם בעתיד."

 

 

 

אודות הסטודיו

 בית הספר "אמירים" בכפר ורדים הוא בית ספר שש שנתי, המציע מגוון מגמות איכותיות הן בתחום המדעים והן בתחום האמנויות. בית הספר שואף להצמיח אנשים חושבים המתחשבים בסביבתם, ושואפים לממש איש איש את יכולותיו וכישרונותיו. בבית הספר ישנה מגמה למחול, וכן אולם למחול, אותו התקנו אנו.
 

קישור לאתר הסטודיו: https://sites.google.com/a/vradeem.tzafonet.org.il/tavnit/

 

 

 

 

 

 

 

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^