בי"ס למדעים ואומנויות - אורט אלון - יוקנעם עילית

על הפרויקט

 

​חפציבה אברהם, רכזת מגמת המחול בביה"ס פנתה אלינו ב2015 על מנת שנסב את אחד האולמות לסטודיו למחול, לצרכי המגמה. המקום צוייד ואובזר בציוד הנדרש לסטודיו מקצועי למחול - הותקנה רצפת מחול מג'יק פלור דגם מקצועי קלאסי,הותקן בר קבוע ומראה קבועה בשיטת ההתקנה הבטוחה. בנוסף, הסטודיו צוייד בברים ניידים של מג'יק פלור.

 

 

 

 

 

אודות הממליצה

 

חפציבה אברהם

 

מורה למחול ורכזת מגמת המחול בבי"ס אורט אלון

 

המלצה:

 

על המוצרים:" אנחנו רוקדים על רצפת מג'יק פלור קרוב ל-12 שנים!!! בכל השנים האלה, הרצפה מוכיחה את עצמה מחדש. 

הרצפה איכותית בבניה ההנדסית שלה, היא נעימה למאסת המשקל בזמן הריקוד, היא סופחת ויבראציות של גוף הרקדן בצורה מאוד נכונה ונותנת גיבוי לגרביטציה בזמן קפיצות של הרקדנים. בעת הריקוד ישנה תחושה של רכות וחלוקה פיזיקאלית נכונה בכפות הרגליים של הרקדנים. מרגישים שמאחורי הרצפה הזאת עומד אדם עם חשיבה הנדסית אומנותית אינטגרטיבית, ועל כך יבורך !!!

הרצפה כמובן עמידה לאורך זמן, ובטוחה ומעולה עבור הרקדנים".

 

על הצוות ותהליך העבודה: "העבודה היתה נעימה והיה שיתוף פעולה בינינו. הצוות נתן שירות ומקצועי, ועמד בלוחות הזמנים. שמחתי לעבוד עם הצוות".

 

אודות הסטודיו

 

בית הספר משרת כ-1300 תלמידים/ת, ויש לו מספר מגמות לימוד ייחודיות, כגון - גרפיקה ממוחשבת, תקשורת, תיאטרון, מוסיקה, ומגמת מחול. 

כיום המגמה מונה 90 תלמידים, מכיתות ז'-י"ב. בכל שנה מגמת המחול מתמקדת בנושא שנתי המנחה את תהליכי העבודה, ובשיאה מתקיים מופע מחול המסכם את תהליכי היצירה.
 

קישור לאתר הסטודיו:  http://www.yalon.ort.org.il/

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^