אולפנת אמונה לאומנויות - ירושלים

על הפרויקט

 

 בשנת 2016 פנתה אלינו אביטל חורש, רכזת מגמת המחול באולפנה לאומנויות, על מנת שנחדש ונצייד את האולפן למחול במיטב הציוד האיכותי והבטיחותי למחול. במקום הותקנה רצפת מחול מג'יק פלור דגם מקצועי קלאסי כולל מעכב בעירה וכן  מראת סטודיו קבועה בשיטת ההתקנה הבטוחה עם מסגרת אלומיניום. בנוסף, נרכשו מספר ברים ניידים מדגם בר נייד כפול מברזל עם בר עליון עץ.

 

 

 

אודות הממליצה

 אביטל חורש היא רכזת מגמת המחול באולפנה לאומנויות בירושלים. בנוסף, היא מדריכה ארצית להוראת המחול בחמ"ד, משרד החינוך.

 

המלצה:

 

על המוצרים:

"אנחנו רוקדים על רצפת מחול מג'יק פלור מזה כשנה וחצי. הרצפה הותקנה בסטודיו חדש בקומפלקס אומנויות ייחודי, והסטודיו משמש למחול מודרני ולבלט קלאסי.

רצפת המחול מצויינת, בשל המבנה הייחודי שלה (אלסטיות וספיגת זעזועים), בתחילה היא הרגישה מעט קשה לתלמידות, אולם במהרה הפכה הרצפה להיות הטובה ביותר עבורן והן אוהבות מאוד לרקוד עליה. הרצפה בטיחותית, ובעת הריקוד, התחושה היא של רצפה נושמת ומיטיבה. בעיניי, רצפת מג'יק פלור מתאימה מאוד לרקדנים, היא מצטיינת באלסטיות שלה ובספיגת הזעזועים. זוהי רצפה נושמת. גם הברים שרכשנו מצויינים, נוחים לשימוש ועמידים.

לסיכום, אשמח להמליץ במידת הצורך, תודה רבה ובהצלחה!".

 

על הצוות ותהליך העבודה: " המפגש עם הצוות היה מצוין. הצוות היה מקצועי ועשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בנוסף, הצוות היה זמין ונגיש והיה שתוף פעולה מצוין במהלך העבודה.".

 

אודות הסטודיו

אולפנת אמונה לאומנויות עושה את השילוב המיוחד בין האמונה לבין האמנות. מובילה תלמידות דתיות מתבגרות מכיתות ז’-יב’ לבטא את האמונה שלהן דרך השפה האמנותית וליצור מתוך עולם יהודי רוחני עמוק ומשמעותי. עוצמתו של הכלי האמנותי מאפשרת צמיחה אישית וחברתית בכך שהיא מעניקה לכל תלמידה מקום לביטוי אישי בשפה הייחודית לה. הסטודיו למחול הוא חדש ונמצא בקומפלקס אומנויות ייחודי. במקום לומדים מחול מודרני ובלט קלאסי.

 


 

קישור לאתר הסטודיו: http://www.omanuiot.manhi.org.il

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^