אולפן למחול מנשה, מרכז קהילתי רותם - מ. א מנשה

על הפרויקט

 

​בשנת 2011 פנו אלינו ממרכז קהילתי רותם על מנת שנתקין עבורם רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור, במקום הרצפה שהיתה להם. במקום הותקנה רצפה באולפן למחול.

 

 

 

 

 

אודות הממליצה

 

אורית שטראוך

מנהלת תחום המחול באולפן למחול מנשה, הנמצא ברותם- המרכז הקהילתי במועצה אזורית מנשה. כמו כן, אורית היא המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז. 

 

המלצה:

 

על המוצרים:" לפני 6 שנים הוחלפה רצפת המחול באולפן למחול מנשה, ובמקום הרצפה שהיתה, פנינו למג'יק פלור והתקנו רצפת מחול מקצועית של מג'יק פלור. אנחנו מאוד מרוצים מרצפה זו. הרצפה מוכיחה את עצמה לאורך זמן הן מבחינת איכות והן מבחינת עמידות - אנחנו רוקדים על הרצפה כבר שש שנים, שש שעות בכל יום, והיא עומדת בכל העומסים. הרצפה משמשת למגוון התלמידים אצלנו, לסוגי מחול שונים,וכן לרקדנים מקצועיים, והמשוב שאנו מקבלים מכולם נהדר!! כל הרוקדים מתלהבים ונהנים לרקוד על הרצפה. המפרט של הרצפה מתאים לרקדנים מקצועיים, ואנחנו מרגישים בטוחים עם רצפת מג'יק פלור".

 

על הצוות ותהליך העבודה: "העבודה היתה נעימה ומדוייקת. היה שיתוף פעולה ביננו, והצוות נתן שירות אדיב, ועמד בלוחות הזמנים. שמחתי לעבוד עם הצוות".

 

אודות הסטודיו

 

האולפן נוסד בשנת 1975 על ידי עדה לויט ז"ל כבית ספר למחול והוא בין המוסדות הוותיקים, המוכרים והמקצועיים בארץ. האולפן הוא בית עבור רבים מתלמידיו ומלווה אותם בצעדיהם הראשונים בעולם מופלא זה ועד לבגרותם והפיכתם לרקדנים מקצועיים שחלקם אף חוזרים אליו בבגרותם כמורים, כיוצרים וכרקדנים.
האולפן מציע לימודי תנועה ומחול לתלמידי הגיל הרך, כיתות היסוד, חט"ב, חט"ע, ולמבוגרים.
תכנית הלימודים באולפן מגוונת ועשירה ומפגישה את התלמידים  ילדים ומבוגרים, עם מירב תחומי המחול:
בלט קלאסי, מחול מודרני בסגנונות שונים, ג'אז, פלמנקו, מחול ישראלי, היפ הופ, מחזות זמר, תאטרון מחול, קומפוזיציה במחול, גאגא, סלונים לטינים, מחול יצירתי לגיל הצעיר. 
צוות המורים, ותיקים וחדשים כאחד, הינו צוות מקצועי הנבחר בקפידה כמו גם השיעורים ותכנית הלימודים שמציע האולפן. 
 

קישור לאתר הסטודיו: 

http://rotem.menashe.co.il/%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%A4%D7%9F_%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%9C_%D7%9E%D7%A0%D7%A9%D7%94

 

 

 

 

 

 

 

גלריית תמונות מהפרוייקט

המלצות 

קליק על התמונות להגדלה

04-9077733 

בחזרה למעלה ^